aboutUS aboutUS
BİZ KİMİZ ?

2001 yılında kurulan 'Dilek Teknik Tekstil' tekstil makineleri üreticisidir. Kuruluşundan bugüne dek ; müşteri memnuniyetini esas almış , yüksek emniyetli ve uygun fiyatlı makineleriyle sektörde yerini almıştır. Kısa süreler içerisinde makine sektöründe yerini almış olan 'Dilek Teknik Tekstil'; Teknik tekstil (Filtre bezi , Filtre Torba ve keçe üretimi ) , Transfer baskı kağıtları alanlarında da hizmet vermektedir.

Vizyonumuz
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren,sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’de ve yurtdışında güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz
'Dilek Teknik Tekstil' olarak üretimi yapmakta olduğumuz makina ve ürünleri en kaliteli biçimde ve en uygun fiyatla müşterilerimizin hizmetine sunarak, hızlı ve etkin bir servis ağı ile bunu destekliyoruz. Entegre yapımızın avantajıyla, üretimin tüm aşamalarına hakim olmamız, yüksek kalitede hizmet vermemizi ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Sektördeki varlığımızı sürdürmek ve geliştirmek hedeflenen misyonumuzdur.